Rejestracja

AKTUALNOŚCI

20.02.2015
Minister Sportu i Turystyki - Andrzej Biernat, objął honorowy patronat nad Meetings Week 2015! Zapoznaj się z oficjalnym pismem.
17.06.2014
Bezłpatny Parking dla Uczestników Meetings Week! Pobierz etykietę parkingową.

Prelegenci

17 marca 2015 (wtorek)


 

Wydarzenie Stowarzyszenia Branży Eventowej

zdjęcie

Jurek Owsiak

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Jurek Owsiak (ur. 6 października 1953 r. w Gdańsku) - dziennikarz radiowy i telewizyjny, a przede wszystkim – jak sam mówi o sobie – obserwator rzeczy ulotnych i dziwnych.
Autor radiowych audycji muzycznych. Debiutował na antenie Rozgłośni Harcerskiej w 1986 roku. Mogliśmy usłyszeć go także w Programach I i III Polskiego Radia (audycje BRUM wraz z m.in. Piotrkiem Majewskim, Piotrkiem Klattem czy Kubą Wojewódzkim, a następnie autorski program „SIE KRĘCI”) oraz w Esce Rock.
Pomysłodawca, założyciel i prezes zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, z którą realizuje ideę corocznego Finału WOŚP – niezwykle efektywnej zbiórki publicznej prowadzonej w kraju i na świecie. Przez 22 lata Fundacja zebrała ponad 160 milionów dolarów (USD), za które kupiła sprzęt medyczny dla polskich szpitali.
Twórca Przystanku Woodstock – największego w Polsce i jednego z największych w Europie festiwali muzycznych (co roku odwiedza go ponad półmilionowa publiczność). Prezes Zarządu firmy Złoty Melon – czołowego wydawcy koncertowych płyt DVD w naszym kraju.
Autor programów telewizyjnych emitowanych na antenie Telewizji Polskiej - „Róbta co chceta, czyli rock’n’rollowa jazda bez trzymanki”, „Dziura w koszu”, „Bezpieczne wakacje”. Właściciel i pomysłodawca młodzieżowego kanału telewizyjnegoOwsiak.TV, emitowanego w platformach cyfrowych „n” i „Cyfra+”, który prowadził do października 2010 r. Od stycznia 2011 r. prowadzi telewizyjny portal internetowy Owsiaknet.pl (obecnie Kręcioła.TV)
Współautor książek „Listy do Owsiaka”, „Orkiestra Klubu Pomocnych Serc, czyli monolog-wodospad Jurka Owsiaka”, „Przystanek Woodstock – historia Najpiękniejszego Festiwalu Świata” oraz autor książki „Róbta co chceta, czyli z sercem jak na dłoni – 20 lat grania”.
Jurek jest także witrażystą i posiada uprawnienia psychoterapeuty. Gra na perkusji.
Jest żonaty z Lidią Niedźwiedzką - Owsiak, na którą mówi "Dzidzia". Mają dwie córki – Olę i Ewę.
 

Wydarzenie Stowarzyszenia Branży Eventowej

zdjęcie

Maciek Brzozowski

Agencja LIVE
Absolwent Politechniki Gdańskiej, swoja przygodę z eventami zaczął od współpracy z Samorządem Studentów Politechniki Gdańskiej. Jako Przewodniczący ds. Neptunaliów oraz Przewodniczący ds. Kultury i Sportu organizował trójmiejskie juwenalia czego finałowym wydarzeniem było podpisanie umowy o współpracy z prawie dwudziestu trzema uczelniami w Trójmieście i zrealizowanie imprezy Student Coalition Festival, co uznaje do tej pory jako jeden z największych swoich sukcesów branżowych. Bardzo ważnym czynnikiem w karierze zawodowej była praca w Red Bull Polska na stanowisku Student Brand Manager oraz możliwość wspierania działu eventów. To właśnie w czasie studiów dzięki pracy w samorządzie i Red Bull Polska narodziła się w nim pasja do organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń. Po studiach zatrudniony został w Agencji Live, w której pogłębia swoją wiedzę i doświadczenie. Wieloletnia pracy w agencji, najpierw na stanowisku event managera potem event directora, pozwoliła mu na realizację coraz to większych wyzwań i tworzeniu jednych z większych i trudniejszych produkcji na polskim rynku, do których zaliczyć można: Konkurs Lotów Red Bull, Monster Jam na stadionie Chorzowskim, Verva Street Racing na ulicach Warszawy, Top Gear Live oraz Dakar na Stadionie Narodowym, Otwarcie Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn na Stadionie Narodowym czy też już prawie trzy edycje Orlen Warswa Marthon. Praca, stanowi dla niego część życia. Bardzo ceni i szanuję ludzi z pasją, zaangażowanych i lojalnych, szukających nowych wizji i dążących do realizacji co raz to nowych celów.  W pracy stara się także dbać o rozwój własny oraz zespołu z którym współpracuje, tworząc nowe standardy pracy i określając  wysokość stawianej, sobie  i reszcie zespołu, poprzeczki.

Link do prezentacji
 

Wydarzenie Stowarzyszenia Branży Eventowej

zdjęcie

Olga Krzemińska-Zasadzka

Agencja Power
Managing Director – Agencja Power
Liderka. Założycielka. Oaza spokoju podczas wydarzeń. Aktywistka branży eventowej. Aż trudno uwierzyć, że tak wiele cech łączy się w jednej osobie. A jednak! Olga Krzemińska-Zasadzka powołała do życia Agencję Power (dawniej Power Sport), pod swoje skrzydła wzięła wielu młodych zdolnych i stworzyła jedną z najlepszych agencji eventowych w Polsce. Dba o to, by zespół zawsze miał ręce pełne roboty i stawia przed nim kolejne wyzwania.
W pracy wyraża swoje zamiłowanie do aktywności a na narty i snowboard, wyjeżdża nurkować na safari, na kitesurfig, rafting, kajaki itratwy. Mimo swojej żywiołowości ma stalowe nerwy i zachowuje spokój w każdej sytuacji. Niespodzianką dla wielu osób są jej sportowe osiągnięcia: w latach 2002-2004 była Vice Mistrzynią Polski w Squashu.
Dba o rozwój branży i jest V-ce Prezesem Zarządu Stowarzyszenia Branży Eventowej (SBE). Współtworzyła klub Elite Circle (współorganizowała Rage-Race 2008-2010, Rage Revolution 2012 i Rage 2013).

Link do prezentacji
 

Wydarzenie Stowarzyszenia Branży Eventowej

zdjęcie

Żaneta Berus

EXPO XXI Warszawa
Żaneta Berus jest związana z EXPO XXI Warszawa od 14 lat. W 2006 roku objęła stanowisko Dyrektora Zarządzającego i Prezesa Zarządu EXPO XXI, które piastuje do dnia dzisiejszego. W ramach swoich codziennych obowiązków zarządza wszystkimi działami EXPO XXI – sprzedaży, centrum usługowym, technicznym, finansowym i IT, współpracując z przedstawicielami firmy Sapphire Group, właściciela obiektu. Swoje doświadczenie zawodowe w branży MICE zdobywała od wczesnych lat 90., na początku pracując jako Główny Specjalista w Biurze Promocji Zagranicznej w Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie. W latach 1996-2000 Żaneta Berus piastowała prestiżowe stanowisko Konsula Handlowego w Konsulacie Generalnym RP w Chicago i odpowiadała za promocję polskiej gospodarki na rynku amerykańskim. Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, ukończyła Wydział Handlu Zagranicznego. Swoją edukację kontynuowała w ramach licznych szkoleń i kursów. W 1999 roku ukończyła program biznesowy Values Management and Applied Prioritizing w Centrum Edukacyjnym Interclub w Chicago, rok później studium biznesowe Go Smart Business Starters i podyplomowe studium zarządzania na Northwestern Business College w Chicago. W 2010 roku do swoich naukowych osiągnięć dołączyła także dyplom studiów Executive MBA na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.  Za swoje działania na rzecz samorządu i zasługi dla promocji Polski, Żaneta Berus otrzymała w październiku 2013 roku Srebrny Krzyż Zasługi, drugie najważniejsze odznaczenie państwowe, przyznane przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego. Także branża eventowa doceniła jej zaangażowanie. W 2012 roku uhonorowana została tytułem MP-12, jako menedżer obiektu w kategorii Dostawca-Venue, zaś rok później EXPO XXI Warszawa otrzymało nagrodę MP Power Awards 2013 – Power Venue w kategorii „Kongres venue”. W styczniu bieżącego roku Żaneta Berus odebrała kolejne wyróżnienie branżowe - tytuł „Osobowość Roku 2014” w kategorii „Menadżer obiektu”.

Link do prezentacji
 

Wydarzenie Stowarzyszenia Branży Eventowej

zdjęcie

Łukasz Rzebko

Agencja Extomusic
Założyciel Extomusic Event Agency, pomysłodawca jednej  z największych imprez motoryzacyjno-muzycznych w kraju oraz współtwórca nietuzinkowego festiwalu muzycznego, z branżą eventową związany od 12 lat. Zajmuje się organizacja imprez masowych, obsługa galerii handlowych oraz kreowaniem wydarzeń specjalnych i tematycznych. Prywatnie miłośnik muzyki, pasjonat motoryzacji, niekończące się źródło pomysłów.
Extomusic Event Agency, którą założył i którą od lat zarządza staje się coraz mocniejszym punktem na eventowej mapie Polski, będąc przy tym główną kopalnią pomysłów na Śląsku.  A to dzięki jego kreatywności, pasji i zebraniu mocnego EXTOzespołu gotowego na największe wyzwania.
Jednym z nich jest Summer Cars Party, choć organizowane od kilku lat, każda kolejna edycja staje się nowym wyzwaniem. Jedno z największych-motoryzacyjno muzycznych show w Polsce to już 9 lat ciężkiej pracy.
Kolejny pomysł i kolejny sukces - 90’ Festival to pierwszy festiwal w Polsce odwołujący się w swej tematyce do muzyki lat 90-tych. Już po raz drugi na scenie w Bielsku-Białej pojawią się największe światowe gwiazdy lat 90-tych.
Jego konik to eventy w galeriach handlowych. To właśnie tam nauczył się skrupulatności
i cierpliwości. To procesy skomplikowane i wbrew pozorom bardzo wymagające, ale przynoszące wiele satysfakcji.
Jego agencji zaufali tacy klienci jak: Alior Bank, PKO BP, PZU, Shell, Katowicki Holding Węglowy, Ferrari, Mercedes, Alstom, Eko Okna i wielu innych.
Trudny klient? Nie ma kogoś takiego! Jest klient pełen wyzwań!”
Tak właśnie działa jego zespół – podejmuje wyzwania. To on powtarza, „ten event to świetna zabawa, tylko zbudujcie go na mocnych fundamentach”. I tak od 7 lat buduje Extomusic Event Agency na mocnych fundamentach doświadczeń i profesjonalizmu, nadal kochając to, co robi.

Link do prezentacji
 

Wydarzenie Stowarzyszenia Branży Eventowej

zdjęcie

Piotr Łukasiewicz

Brill AV Media
Pracował jako PR-owiec w korporacji z branży informatycznej oraz agencji PR. Do branży eventowej trafił przez przypadek 10 lat temu, przez cały ten okres pracując w firmach zajmujących się techniczną obsługą wydarzeń. Od samego początku specjalizuje się w multimediach i tym też zajmuje się do dzisiaj. Aktualnie pełni funkcję PR&Marketing Managera w firmie Brill AV Media, ale nie ogranicza się tylko do tej funkcji. Prowadzi projekty, realizuje eventy od strony multimediów oraz zajmuje się ich sprzedażą. Każdą wolną chwilę spędza z rodziną, a najlepiej relaksuje się biegając. Cały czas poszukuje nowych zajęć, ostatnią jego pasją jest auto detailing.

Link do prezentacji

 

Wydarzenie Stowarzyszenia Branży Eventowej

zdjęcie

Marta Walędziak-Skowrońska

LexCare
Radca prawny z 10-letnim doświadczeniem. Związana z LexCare – Opieka Prawna na Abonament. Wcześniej przez kilka lat współpracowała z jedną z największych kancelarii prawniczych w Polsce. Od kilku lat doradza przedsiębiorcom w prowadzeniu przez nich działalności. Szczególnie angażuje się we wprowadzanie na rynek start-up’ów i tworzenie dla nich gruntu prawnego. Specjalizuje się w prawie mediów, prawie nowych technologii i e-commerce. Dodatkową dziedziną, którą darzy szczególnym zamiłowaniem jest prawo pracy i ubezpieczeń społecznych. Prowadzi szkolenia i warsztaty dla przedsiębiorców.

Link do prezentacji

 

Wydarzenie Stowarzyszenia Branży Eventowej

zdjęcie

Monika Laszczkowska

MediaMocni
Obecnie Business Development Manager, poprzednio blisko 10  lat związana z branżą eventową. Ma doświadczenie w szeroko pojętym evencie. Organizowała wydarzenia specjalne, gale, spotkania dla kluczowych klientów,konferencje oraz incentive. Pracowała dla klientów takich jak: UEFA Totalizator Sportowy, PZU, PKO BP, PKP CARGO,VIMN, Unilever,Grupa Żywiec, Nissan.

Link do prezentacji

 

Wydarzenie Stowarzyszenia Branży Eventowej

zdjęcie

Agnieszka Słowik

Flower Travel
Prezes firmy Flower Travel działa na rynku incentive od ponad 15 lat. Współwłaścicielka firmy Hello Poland DMC  (Destination Managment Company) oraz Manager.Travel rozwijające nowe technologie w incentive.
Angażuje się aktywnie w stowarzyszenia branżowe podnoszące standardy na polskim rynku  spotkań.  Od kilku lat vice prezes MPI ( Meeting Professionals International), członek SITE (Society of Incentive and Travel Executives) oraz SOIT (Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel). Dzięki wieloletniej współpracy  z  największymi firmami na rynku zdobyła  wiedzę i doświadczenie w planowaniu i przeprowadzaniu bezpiecznych imprez. „ Wielogodzinne szkolenia w działach bezpieczeństwa klientów korporacyjnych wyczuliły mnie bardzo na zapewnienie komfortu zarówno uczestnikom jak i osobom organizującym wyjazdy. Zgodnie z zasadą lepiej zapobiegać niż leczyć.”
Z zamiłowania pasjonatka historii Warszawy i licencjonowany przewodnik.  Od kilku lat największą pasją jest golf, któremu poświęca swój wolny czas na każdym kontynencie.  Propagatorka akademii golfa dla pracowników i klientów firm jako doskonałej formy spędzania wolnego czasu i dbania o work/life balance.

Link do prezentacji

 

Wydarzenie Stowarzyszenia Branży Eventowej

zdjęcie

Kinga Drzazga

Stadion Narodowy
Rozwój Stadionu Narodowego obserwuje od 2010 roku. W tym czasie współtworzyła system stewardingu na Stadionie Narodowym, który został oparty na zasadach wysokiej jakości obsługi klientów Stadionu Narodowego. Posiada uprawnienia Trenera stewardów (członków służb porządkowych i informacyjnych) zgodnie z programem PZPN „Stewarding – Najwyższa jakość organizacji imprez”. Kierownik ds. bezpieczeństwa imprez masowych, w tym Meczu Otwarcia Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn POLSKA 2014, koncertów (Paul McCartney, Depeche Mode, Roger Waters, Sonisphere Festival 2014), motoshows (Monster Jam, VSR „Dakar na Narodowym”) i Półmaratonów i Maratonów Warszawskich w latach 2012-2014.
Koordynator ds. bezpieczeństwa i stewardingu odpowiedzialny za planowanie prac Działu Bezpieczeństwa zgodnie z kalendarzem planowanych imprez na Stadionie Narodowym. Nadzoruje realizację umów Wykonawców w zakresie bezpieczeństwa Stadionu Narodowego, zabezpieczenia przeciwpożarowego, akredytacji i kontroli dostępu.
Absolwentka Akademii Obrony Narodowej w Warszawie, kierunku bezpieczeństwo narodowe, specjalność zarządzanie kryzysowe.
 
 
 

Wydarzenie Stowarzyszenia Branży Eventowej

 

Katarzyna Pacholak


Zastępstwo za Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego m.st. Warszawy

Link do prezentacji

ORGANIZATORZY

 
 więcej o organizatorach

Partnerzy

Ministerstwo Sportu i Turystyki Stadion Narodowy w Warszawie Syskonf Conventica Muzeum Narodowe w Warszawie Zamek Królewski w Warszawie

Sponsorzy

Orbis SGTiR MeetingsPoland.pl meeting.pl ISTV Brand24 ICE
Budda Play

Patronat branżowy

Patronaty medialne