Rejestracja

AKTUALNOŚCI

20.02.2015
Minister Sportu i Turystyki - Andrzej Biernat, objął honorowy patronat nad Meetings Week 2015! Zapoznaj się z oficjalnym pismem.
17.06.2014
Bezłpatny Parking dla Uczestników Meetings Week! Pobierz etykietę parkingową.

Program Meetings Week Poland 2015

16 marca
17 marca
18 marca
19 marca
20 marca

20 marca 2015 (piątek)

MP Power Night – gala finałowa konkursu MP Power Awards

MP Power Night to finał pierwszego konkursu poświęconego branży eventowej i poszukującego najlepszych realizacji i praktyk we wszystkich jej sektorach.
Na scenie pojawią się szczególne osobistości i eksperci branży wyróżnieni w plebiscycie Power 12 oraz przedstawiciele agencji eventowych, incentive travel, PCO, DMC i wielu firm dostarczających usługi eventowe – autorzy najlepszych zdaniem Jury MP Power Awards projektów i realizacji. W MP Power Projekt nagrodzone zostaną eventy, incentive travel, kongresy, realizacje multimedialne, cateringu, team buildingu i akcja CSR-owa. W ramach MP Power Venue zaprezentowane zostaną miejsca – hotele, centra konferencyjne, obiekty wielofunkcyjne – z największym eventowym potencjałem.
Zgodnie z hasłem MP Power Awards nagrody trafią do tych z największą siłą przebicia w branży. O nagrodach w konkursie decyduje Jury złożone ze znanych w branży ekspertów i praktyków pod przewodnictwem Edyty Brykały, dyrektor zarządzającej Noble Concierge (Grupa Getin Noble Bank).
Finał MP Power Awards 2014, a od tego roku także finałowe wydarzenie Meetings Week Poland odbędzie się w warszawskim Multikinie „Złote Tarasy”.
Start wydarzenia godz. 19.30. Wejście na podstawie zaproszeń.
www.mppowerawards.com

ORGANIZATORZY

 
 więcej o organizatorach

Partnerzy

Ministerstwo Sportu i Turystyki Stadion Narodowy w Warszawie Syskonf Conventica Muzeum Narodowe w Warszawie Zamek Królewski w Warszawie

Sponsorzy

Orbis SGTiR MeetingsPoland.pl meeting.pl ISTV Brand24 ICE
Budda Play

Patronat branżowy

Patronaty medialne