Rejestracja

AKTUALNOŚCI

20.02.2015
Minister Sportu i Turystyki - Andrzej Biernat, objął honorowy patronat nad Meetings Week 2015! Zapoznaj się z oficjalnym pismem.
17.06.2014
Bezłpatny Parking dla Uczestników Meetings Week! Pobierz etykietę parkingową.

Książka oddana – radość przekazana

Uczestnicy polskiego rynku spotkań coraz większą uwagę poświęcają społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonemu rozwojowi. Działania w tym zakresie pokazują nasz realny wkład w ochronę środowiska naturalnego i nasze otoczenie.
Odpowiadając na rosnące potrzeby interesariuszy są podejmowane różne inicjatywy z zakresu działań społecznych, które obrazują nasze zaangażowanie i prawdziwą troskę o innych.
Dobre praktyki i nasze odpowiedzialne zachowania wykraczają poza ramy ścisłych działań zawodowych. Podążając za ideą wsparcia innych społeczności, członkowie  Studenckiego Koła Naukowego „2B” Turystyki Biznesowej Grupy Uczelni Vistula w 2014 roku wyszli z inicjatywą zorganizowania podczas wydarzenia Meetings Week Poland 2014 akcji CSR pt. „Książka oddana – radość przekazana”.
Celem akcji było zebranie od uczestników polskiego tygodnia spotkań książek, którymi mogli się podzielić z innymi. Akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem wśród uczestników MWP, gdzie zebrano około 200 pozycji, dla dzieci w różnym wieku. Książki zostały przekazane do rodzinnych domów dziecka Towarzystwa Nasz Dom w Warszawie, Krakowie i Przemyślu.
W 2015 roku członkowie „SKN2B” postanowili kontynuować wcześniej rozpoczętą inicjatywę, w której będą zachęcać nie tylko odwiedzających Meetings Week Poland 2015, ale także uczestników z całego świata w trakcie innych organizowanych wydarzeń własnych m.in. Sympozjum Edukatorów Kadr Zarządzających Wydarzeniami PEMES 2015, Gość 2B do zaangażowania się w niniejszą akcję.
Przyłączając się do naszej inicjatywy, każdy z nas w łatwy sposób może pokazać swoje wsparcie dla dzieci i młodzieży, sprawić im radość dzieląc się czymś wartościowym i dać „drugie życie” swojej książce.
W trakcie Meetings Week Poland 2015 na Stadionie Narodowym, książki będą zbierane przez wolontariuszy Studenckiego Koła Naukowego „2B” Turystyki Biznesowej Grupy Uczelni Vistula przy rejestracji przez cały tydzień spotkań.
Robiąc tak niewiele, możemy dać tak wiele. :)

Książka oddana - radość przekazanaObiegnij Narodowy

Obiegnij Narodowy

ORGANIZATORZY

 
 więcej o organizatorach

Partnerzy

Ministerstwo Sportu i Turystyki Stadion Narodowy w Warszawie Syskonf Conventica Muzeum Narodowe w Warszawie Zamek Królewski w Warszawie

Sponsorzy

Orbis SGTiR MeetingsPoland.pl meeting.pl ISTV Brand24 ICE
Budda Play

Patronat branżowy

Patronaty medialne